EUSA Havuz Fotoğrafı Yarışması

14 Mart 2019 - Perşembe

Değerli Üyelerimiz ;

Üyesi bulunduğumuz EUSA ( Avrupa Havuz ve Spa Dernekleri Birliği ) bu sene de bir fotoğraf yarışması düzenlemektedir. Bu yarışmaya, üye dernekler katılabilmektedir. Her ülke derneği, aşağıda saydığımız 7 kategoride en fazla 6’şar adet obje ile katılabilmektedir. Bu sene fuarımız olmadığından, biz UHE bünyesinde bağımsız jürili bir fotoğraf yarışması yapamadık. Ancak yine de bu yarışmaya dernek olarak katılmak istiyoruz. Bu yüzden şöyle bir organizasyonu uygun gördük:

Üyemiz olan ve isteyen her firma, ekteki formu doldurarak, bu kategorilerden istediği birine ya da tamamına kategori başına sadece birer obje ile başvurabilir. Başvurular, ekli form doldurularak ve objenin kaliteli bir fotoğrafı eklenerek info@uhe.org.tr adresine e-posta ile yapılacaktır. Başvuru süresi 15 Nisan 2019 tarihi saat 18:00’e kadardır. Eğer her kategoride 6 ya da daha az başvuru olursa, tüm başvurular, EUSA’ya gönderilecektir. Eğer herhangi bir kategoride 6’dan fazla başvuru olursa, o kategorilerdeki tüm fotoğraflar 15 Nisan’dan sonra web sayfamız ve e-posta yoluyla isimsiz olarak üyelerimize duyurulacak ve ilk 6 tercihlerini bildirmeleri istenecektir. En çok oyu alan ilk 6 obje, EUSA yarışmasına gönderilecektir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru formu ekli word dosyasında bulunmaktadır.

Kategoriler :

Özel Açık Havuz

Özel Kapalı Havuz

Özel Yerinde İnşa Edilmiş Hidromasaj Havuzu

Özel Hazır Hidromasaj Havuzu

Özel bir havuz ya da hidromasaj havuzu için açılabilir üst kapama. ( Havuz örtüsü değil, içine girilebilir raylı veya benzeri üst kapama sistemidir.)

Özel bir havuza ait otomatik havuz örtüsü

Özel bir havuza ait havuzun gece görüntüsü ( aydınlatma ile birlikte havuzun estetiği değerlendirilecektir.)

Katılımlarınızı bekler, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,

Korcan KURTOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı