UHE İş Geliştirme Semineri Duyurusu

15 Ocak 2020 - Çarşamba

Değerli Üyemiz,

 

Derneğimiz tarafından 5 Şubat 2020 Çarşamba günü, Divan Asia Oteli seminer salonunda, saat 10:00-17:00 arasında, üyemiz firmaların sahipleri ve yöneticilerini ilgilendireceğini umduğumuz „UHE İş Geliştirme Semineri“ düzenlenecektir.

 

İlgili seminerde, küçük ve orta ölçekli aile firmalarının geleceği ve kurumsallaşması, akabinde de iş güvenliği kültürü, kalite yönetimi gibi konularda derneğimiz dışından konusunda uzman konuşmacılar tarafından değerli sunumlar gerçekleştirilecektir.

 

Seminer kapsamına iki kahve molası ve öğle yemeği de dahil olup, tüm bu kapsam, dernek üyelerimize ücretsizdir. Seminer programı ekte bilginize sunulmuştur.

 

Gerçekten firmalarımız açısından faydalı olacağını düşündüğümüz bu bilgilendirme gününe, üyelerimiz ve firma yöneticilerinin yüksek katılım sağlayacağını umar, hepinize hayırlı işler dilerim.

 

Not: Bunun yanı sıra, ilgilenen üyelerimiz, seminer salonunun içinde, oturma alanının çevresinde (3-4m2) civarında küçük alanlarda ürün ya da broşür-katalog sergileyebilecektir. Ürün sergilemek isteyen üyelerimizin, konu ile ilgili dernek müdürümüz Sn. Ayhan Şeran ile irtibata geçmelerini rica ederiz.

 

Saygılarımla,

Korcan KURTOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı