ATRAX-AQUAFUN 2024 FUARI

news-grid-5

Değerli Üyelerimiz;

Havuz, Spa, Wellness Yapım ve Ekipmanları & Su Atraksiyonları sektörünü buluşturan AQUAFUN, 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında 11.Uluslararası ATRAX Fuarı kapsamında İstanbul Fuar Merkezinde 3. buluşmasına hazırlanıyor.

Fuar, dünyanın dört bir yanından gelen profesyonelleri, sosyal ve turizm tesisi yatırımcılarını, inşaat firmalarını, mimarları, turizm, kamu ve belediye tesisleri yatırımcılarını ve şirketleri bir araya getiriyor. Yenilikleri paylaşmak, tartışmak, iş birliği yapmak ve en son gelişmeleri deneyimlemek için benzersiz bir platform sunuyor.

Ulusal Havuz Enstitüsü olarak, sektörümüzü ulusal ve uluslararası pazarda büyütmek için yapılan organizasyonları desteklemekteyiz. Bu anlamda Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından yapılan ATRAX-AQUAFUN, Ulusal Havuz Enstitüsü Derneği olarak desteklediğimiz tek uluslararası sektör ihtisas fuarıdır. Siz değerli üyelerimizi de heyecan verici fikirler ve etkili bağlantılar için 11-13 Ocak 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan bu önemli etkinlikte yerinizi almaya davet ediyoruz.

Ulusal Havuz Enstitüsü olarak sektörümüzün gücüne güç katmak adına Tureks Uluslararası Fuarcılık A.Ş ile yapmış olduğumuz iş birliğinden memnuniyet duymaktayız. Ülkemize tüm dünyadan olan talebin bu fuar ile karşılanacağına inanıyor, sektörümüzün uzun yıllar uluslararası arenada anılacağı güzel bir fuar olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

UHE Yönetim Kurulu

 

UHE ÜYELERİNE ÖZEL STAND ÜCRETLERİ;

DETAYLI BİLGİ VE KATILIM İÇİN:

Seda Altun (Proje Yönetmeni) 0554 9581291-0539 4264166