Atrax Fuarı Havuz Fotoğraf Yarışması

news-grid-5

Değerli üyelerimiz;

Malumları olduğu üzere 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında Atrax Aquafun Havuz Fuarında olacağız. Fuar esnasında ,daha önceki fuarlarımızda da yaptığımız gibi “ Havuz Fotoğraf Yarışması” düzenleyeceğiz. Katılım şartlarını aşağıda belirttiğimiz yarışmaya fuara katılmış olsun olmasın tüm üye firmalarımızın en güzel fotoğrafları ile katılmalarını bekliyoruz.

Yarışma Şartları:

1.Yarışma aşağıdaki kategorilerde yapılacaktır.

Kapalı özel havuz

Açık özel havuz

Kapalı ticari havuz

Açık ticari havuz

Spa Merkezleri

2.Her kategori için A4 ebadında uygun çözünürlükte çıktı alınmış bir adet fotoğraf sergilenmeye hazır vaziyette (mail ekinde ayrıca jpg, formatında) dernek merkezimize 5 ocak 2024 tarihine kadar kargo ile gönderilmiş olmalıdır. Fotoğrafların kargoda buruşup zarar görmemesi için özen gösterilmelidir. Fotoğrafların tarafımızdan kargoda takibi açısından aynı fotoğrafların mail ile jpg formatının da gönderilmesi ve hangi kargo ile gönderildiğinin bildirilmesi de önem arzetmektedir.

3.Fotoğraf ön yüzünde firma adı ve logosu  bulunmamalı bu tür belirleyici işaretler fotoğrafın arka yüzüne yazılmalıdır.

4.Gelen fotoğraflar numaralandırılarak fuar boyunca panoda ziyaretçilerin beğenisine sunulacaktır.

5.Ziyaretçilerin oyları oy kutusunda saklanacak ve 13 Ocak günü saat 14.00de oylama sonlanarak kategorilerinde birinci olan fotoğraflar tespit edilerek sahiplerine saat 15.30 da fuar alanında törenle şilt verilecektir.