Başkan'ın Mesajı

news-grid-5

Değerli dostlarım;

1995 Yılında kurulan Ulusal Havuz Enstitüsü Derneği (UHE) çeyrek asrı geride bırakarak sektörüne ve üyelerine değer katmış bir Sivil toplum örgütüdür. Tüm Dünya ve Ülkemizin içinde bulunduğu süreçte sektörümüz hem yüzme havuzu uygulamaları hem de yüzme havuzu dezenfeksiyonu açısından çok daha fazla önem kazanmıştır.

Bu sebeple 27/03/2021 tarihinde yaptığımız genel kurul ile devir aldığımız hizmet bayrağını heyecan ve azimle yukarılara taşımak için ben ve yönetim kurulum çalışmalara başladık. Kuşkusuz öncelikli hedefimiz üyelerimiz ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktır. Özellikle sizlerin derneğimize karşı aidiyetini arttıracak faaliyetlerle birlikte derneğimizin tanınırlığını ve bilinirliğini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Sektörümüzü daha ileriye taşıyabilmek için geçen dönem yönetimi ve icraatlarına uygun olarak, gerek yurt dışı gerekse yurt içinde yapacağımız tanıtımlarla yüzme havuzu yaptıracak müşterilerimizi, bu konuda bilgilendirerek, beklentilerini arttırmak ve buna paralel olarak üyelerimizin standartlara uygun işler yapmasını sağlamaktır.

Üyelerimize, sektörümüz çalışanlarına, müşterilerimize, topluma, çevreye ve kamuya karşı sorumluluğumuzun ve duyarlılığımızın bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ulusal Havuz Enstitüsü Derneği (UHE) Yönetim Kurulu Başkanı olarak birlik ve beraberlik ile tüm hedefimize ulaşacağımıza olan inancım tamdır. Sevgi ve Saygılarımla,

 

 Fuat Akuzman

Ulusal Havuz Enstitüsü

Yönetim Kurulu Başkanı